MARIACKA

Wspólny korytarz prowadzący do apartamentów skrywa kilka przydatnych rzeczy.

Wszystkie apartamenty połączone są wspólnym korytarzem, w którym znajdziesz schowek. W środku są zapasowe artykuły, które mogą się przydać przy dłuższym pobycie (dodatkowe kapsułki do ekspresu, kosmetyki, papier toaletowy itp).

Poza tym do Twojej dyspozycji jest również żelazko, deska do prasowania oraz odkurzacz. Zwróć jednak uwagę, że powyższe wyposażenie jest wspólne dla wszystkich apartamentów, dlatego po skorzystaniu z żelazka czy odkurzacza postaraj się jak najszybciej oddać je na miejsce, aby inni Goście również mogli z nich skorzystać.

Dodatkowo wszystkie apartamenty z numerem 10 mają do dyspozycji wspólną, pełnowymiarową kuchnię wyposażoną w płytę grzewczą, mikrofalówkę, zmywarkę, zestaw garnków, patelnie i przybory kuchenne. Pamiętaj jednak o tym, że to wspólna kuchnia dla wszystkich Gości, dlatego po zakończeniu gotowania umieść naczynia w zmywarce i nie zostawiaj nigdzie swojego jedzenia (lodówka znajduje się w każdym apartamencie). Wszystkie odpady wrzuć do kosza.

Strona korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny oraz analizować ruch w naszej witrynie. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze.