MARIACKA

Nie ważne jakim środkiem transportu podróżujesz, podpowiemy Ci jak najszybciej się do nas dostać.

Apartamenty znajdują się w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Mariackiej w Katowicach. Dokładny adres wyślemy do Ciebie w dniu rozpoczęcia pobytu, w godzinach porannych, na numer telefonu podany w rezerwacji.

Budynek nie posiada prywatnego parkingu, a ulica Mariacka to tak naprawdę deptak dla pieszych. Sugerujemy więc pozostawienie samochodu przy oddalonej zaledwie o minutę spaceru ulicy Damrota, gdzie po obu jej stronach dostępny jest parking miejski, niestrzeżony, objęty strefą płatnego parkowania “B”. Opłaty obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 17:00. Więcej informacji znajdziesz tutaj. Najwygodniejszą opcję jest jednak skorzystanie z płatnego, piętrowego parkingu przy ulicy Mariackiej Tylnej – bliżej się już nie da. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

W przypadku, gdy interesuje Cię parking strzeżony najbliższy znajduje się przy ul. Dudy Gracza/Waleriana Panki; tel. 799-084-171 (obok Hotelu IBIS Budget Katowice Centrum).

Jeśli chcesz skorzystać z komunikacji miejskiej zwróć uwagę, że jesteś tylko 600 metrów od rynku skąd odjeżdżają tramwaje niemal we wszystkich kierunkach. Z kolei w odległości 1,6 kilometra znajduje się międzynarodowy dworzec autobusowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora ZTM.

Strona korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny oraz analizować ruch w naszej witrynie. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze.