ZABRSKA

Nie ważne jakim środkiem transportu podróżujesz, podpowiemy Ci jak najszybciej się do nas dostać.

Apartamenty znajdują się w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Zabrskiej w Katowicach. Dokładny adres wyślemy do Ciebie w dniu rozpoczęcia pobytu, w godzinach porannych, na numer telefonu podany w rezerwacji.

Budynek nie posiada prywatnego parkingu, zatem parkowanie pojazdów jest możliwe jedynie na miejscach postojowych przy budynku. Ulica Zabrska znajduje się w strefie płatnego parkowania “A”. Opłaty obowiązują od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00 – 17:00. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

W przypadku gdy interesuje Cię parking strzeżony najbliższy znajdziesz przy ulicy Mickiewicza 23-27; tel. 518 965 355.

Jeśli chcesz skorzystać z komunikacji miejskiej zwróć uwagę, że jesteś tylko 750 metrów od rynku skąd odjeżdżają tramwaje niemal we wszystkich kierunkach oraz zaledwie 550 metrów od międzynarodowego dworca autobusowego. Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora ZTM.

Strona korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny oraz analizować ruch w naszej witrynie. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze.