DAMROTA

Nie ważne jakim środkiem transportu podróżujesz, podpowiemy Ci jak najszybciej się do nas dostać.

Apartamenty znajdują się w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Damrota. Dokładny adres wyślemy do Ciebie w dniu rozpoczęcia pobytu, w godzinach porannych, na numer telefonu podany w rezerwacji.

Budynek nie posiada prywatnego parkingu, jednak parkowanie pojazdów jest możliwe na miejscach postojowych wzdłuż budynku po obu stronach ulicy. Jest to parking miejski, niestrzeżony, objęty strefą płatnego parkowania “B”. Opłaty obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 17:00. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

W przypadku gdy interesuje Cię parking strzeżony najbliższy znajduje się przy ul. Dudy Gracza/Waleriana Panki; tel. 799-084-171 (obok Hotelu IBIS Budget Katowice Centrum).

Jeśli chcesz skorzystać z komunikacji miejskiej zwróć uwagę, że jesteś tylko 750 metrów od rynku skąd odjeżdżają tramwaje niemal we wszystkich kierunkach oraz zaledwie 1,7 km od międzynarodowego dworca autobusowego. Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora ZTM.

Strona korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny oraz analizować ruch w naszej witrynie. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze.