Pułaskiego

Dolina Trzech Stawów w Katowicach jest jak Central Park w Nowym Jorku.

To tutaj mieszkańcy Katowic odpoczywają w wolnych chwilach. Główną atrakcją są rzeczone stawy, z czego jeden zawiera miejskie kąpielisko. Poza wieloma ścieżkami rowerowymi dostępna jest również rolkostrada, korty tenisowe, klub jeździecki, urokliwie urządzone nad brzegiem wody puby czy restauracje, a nawet sportowe lotnisko. A jeśli w międzyczasie czegoś Ci zabraknie, zawsze możesz udać się do pobliskiej galerii handlowej lub odwiedzić oddalone zaledwie o 3 km centrum miasta. Jeśli Katowice, to najlepiej 3 stawy.

Pułaskiego

Zjedź niżej
|

z 1 sypialnią

Połączenie surowego betonu z drewnem, miękkością welurowej kanapy oraz ponad metrowym portretem brzmi dość radykalnie, a jednak wygląda znakomicie!

Cztery osoby
50m2
Podwójne łóżko
Rozkładana kanapa
z 1 sypialnią

To miejsce nie pozwoli na nudę. Już samo wnętrze, bogate w różne faktury, działa energetyzująco, a z każdego pomieszczenia wychodzą wielkie okna w stronę dużego tarasu.

Cztery osoby
50m2
Podwójne łóżko
Rozkładana kanapa
Strona korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny oraz analizować ruch w naszej witrynie. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze.