MICKIEWICZA

Wykusze, balkony, duża przestrzeń, a to wszystko w ścisłym centrum.

Tak w skrócie można opisać tą pochodzącą z 1906 roku eklektyczną kamienicę. Odważymy się napisać, że to bodaj najpiękniejszy przykład katowickiej secesji. Pomimo sędziwego wieku wnętrza łączą w sobie elementy współczesnego minimalizmu, ale z poszanowaniem surowej historii. Przestrzeń jest jasna i przestronna, a to dzięki balkonom czy wykuszom, które są doskonałym miejscem do relaksu. A skoro o tym mowa, dbając o Twój komfort, wszystkie apartamenty posiadają klimatyzację oraz wyodrębnione sypialnie.

Mickiewicza

Zjedź niżej
|

z 1 sypialnią

Całe wnętrze jest naprawdę przestronne, a wykusz w części jadalnianej i balkon w sypialni tylko potęgują to wrażenie. Idealny wybór jeśli lubisz mieć więcej miejsca.

Cztery osoby
45m2
Podwójne łóżko
Rozkładana kanapa
z 2 sypialniami

W niektórych sytuacjach cztery osoby to po prostu za mało i potrzeba czegoś więcej. Właśnie na takie okazje powstał ten Apartament. Gdy jest Was po prostu więcej.

Sześć osób
60m2
Podwójne łóżko x2
Rozkładana kanapa
z 1 sypialnią

Sypialnia ukryta za przeszklonymi drzwiami, balkon czy świetnie wyposażona kuchnia to połączenie gwarantujące udany pobyt nawet na dłuższy czas.

Cztery osoby
40m2
Podwójne łóżko
Rozkładana kanapa
Strona korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny oraz analizować ruch w naszej witrynie. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze.